• Новак
Војводата 160510 Универзална Тастатура

Војводата 160510 Универзална Тастатура

DEN 14207.76
Производот е достапен

Достапност

Вистински ОЕМ замена дел.Војводата Производство развива решенија за Комерцијални foodservice индустрија, вклучувајќи производ држи опрема, steamtables, warewashing и повеќе.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Војводата 160510 универзална тастатура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката