• Новак
Clairol Коренот На Допир Нагоре Привремен Прикривање Во Прав, Светло Кафеава Боја На Косата, 3 Count

Clairol Коренот На Допир Нагоре Привремен Прикривање Во Прав, Светло Кафеава Боја На Косата, 3 Count

DEN 719.28
Производот е достапен

Достапност

Привремен Коренот На Допир Нагоре Прикривање Во Прав.Токму опфаќа grays во движење.Прикривање прав мешавини природно со постојните боја.Користете го за да покрие еден насоки, се допре до вашите храмови, освежете ќе се искорени линија, или дури и да ги дефинирате вашата веѓите.Нема време за салонот?Не се грижи!Чувајте ја вашата боја на коса доверба со размена на инстант сива покриеност, која работи во секунди.Никогаш не го види сива повторно!Привремен Коренот на Допир Нагоре Прикривање Прав брзо опфаќа grays во движење.Тоа се вклопува во природно со вашиот постоечки сенка, па лесно може да се скрие една насоки, се допре до вашите храмови, освежете го вашиот rootline, или дури и дефинирајте ги вашите веѓи.Тоа е совршено место за третман помеѓу боење дека работи само во секунди.Чувајте го во вашата чанта да се освежи вашите корени во секое време.Маска grays во движење со Clairol Коренот на Допир Нагоре Прикривање во Прав.Нашата мулти-користете сива решение опфаќа еден насоки, освежува корени и допира до храмови во само 10 секунди.Можете дури и може да го користите за да ја дефинирате вашата веѓите.Вода-отпорни, лесни прав држи grays исчезне се додека вашиот следен шампон.Фрли на лесен, компактен во вашата чанта или шминка торба за земе-никаде, прецизност сива покриеност дека останува да се стави во текот на целиот ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката