• Новак
Canon д-р-2080C Боја Документ Скенер

Canon д-р-2080C Боја Документ Скенер

DEN 4559.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден. 600dpi, SCSI-II интерфејс.Висок квалитет на сликите може да се добие дури и од тешко да скенира документи. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.offset Top-100); }); }); Од Производителот Canon д-р-2080 C пакети се што ви треба во компактно тело : боја скенирање, брз сиво и дуплекс скенирањето, PDF способност, скенирање на e-mail, и повеќе.ADF, 24-битна боја.89-инчен стапало, за ослободување до вредни десктоп простор за други значења, додека тежина од само 5.0 и SCSI-2 интерфејси; компатибилен КОМПЈУТЕР.89-инчен стапало.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Опис на производот д-р-2080 C ПОЛКОВНИКОТ СКЕНИРАЊЕ 20 PPM-600 DPI SCSI2 компактен scanner од Canon, на д-р-2080 обезбедува висок квалитет на боја скенира и одговара на речиси секое погодно површината.Вклучени Канон Capture Perfect софтвер обезбедува брз и лесен за уредување на алатка за вашиот скенира, и спорт на скенирање-да-е-мејл функција која ви овозможува да испраќате оригинали директно од скенерот.$проширувач[0].На д-р-2080 C се поврзува на домаќин компјутер или преку USB 2.скролувајте(0, податоци.5 од 14 инчи, на д-р-2080 C се уште има многу мали 11.Плус, на д-р-2080 C е опремен со high-speed USB 2.0 и SCSI-II интерфејси, обезбедување на флексибилни опции за поврзување.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Автоматско документ внесувач ви овозможува скенирање до 50 страници со допир на едно копче и поддржува оригиналите до 0.24-битна боја длабочина обезбедува брилијантни бои, додека 600 x 600 dpi максимална резолуција гарантира дека дури и ситни јасни и читливи.0 или SCSI-II порта, и поддржува Windows 95, 98, 2000, ME, XP, и NT оперативни системи.Она што е во Box Scanner со документот за хранење систем, AC напојување, кабел, софтвер на CD-ROM-от, инструкции за прилагодување, гаранција П.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката