• Новак
MXCHEN Нови S10 Smart Watch Мажите и Жените отчукувањата на Срцето Следење на Временската Прогноза IP67 Водоотпорен се Види со Smartwatch за Android и iOS

MXCHEN Нови S10 Smart Watch Мажите и Жените отчукувањата на Срцето Следење на Временската Прогноза IP67 Водоотпорен

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.4 или above Certification : CE FCC ROHS IP67 GB4943 Viewing јазици : англиски; Кинески; Јапонски; француски; германски; италијански; шпански; руски; португалски; Малезија; корејски; Polish APP јазици : англиски; Кинески; Јапонски; француски; германски; италијански; шпански; руски; португалски; Малезија; корејски; Polishpacking листа : 1 * S10 плус watch1 *Manual1 box APP функција : Прилагодите екранот, аларм, далечински го фати, го најде уред, вежбање песна, повеќе потсетници, итн.3 круг екран 240 * 240 Strap материјал : silicone Operation режим : целосна touch Battery : 350m Ah литиум полимер battery App на време училница потсетник : silent alarm clock/sedentary потсетник/пијат потсетник/состанок/reminder Power-заштеда скрин сејвер : подигнете го вашиот зглоб за да заличи на screen Standby време : најдолгата времето на мирување е 45 дена, и нормална време е 7-10 days Heart го оценувате детекција : бидете реално време отчукувањата на срцето детекција/континуирано отчукувањата на срцето monitoring Settings : стоперката функција, пребарување на телефонот, dial switch Support систем : i OS 8. 2 : Масажа потсетник и да се поттикнат, паметен телефон известување : да се Дојде и да ги читате вашите пораки и повици, СМС и апликација за известувања за да се види на екранот веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката