• Новак
DJASM Прекрасна Фокс Кадифен Играчки Троседот Оркестарот Мека Симпатична Животно Перница Полнети Бебе Детска Кукла за Роденденски Подарок (Големина : 90cm)

DJASM Прекрасна Фокс Кадифен Играчки Троседот Оркестарот Мека Симпатична Животно Перница Полнети Бебе Детска Кукла

DEN 9044.64
Производот е достапен

Достапност

Удобно ткаенини : кожа-пријателски, мека на допир и симпатична изрази На изработка на везови прави луѓето да сакаат.PP памук баласт : база е стабилна, не е лесно да се падне, на четирите агли се поддржани, и PP памук соочи се прави елка повеќе од три-димензионални и убава.Симпатична Emoji : симпатична emoji усвојува електрични везови дизајн, кој е живописни и интересни.Електрични везови технологија : Електрични везови технологија е донесен, и жици се уредни, едноставни и убави.Детали : мека тело, прецизно stitched без stinging рацете, е симпатична и права.Стил : цртан филм фокс doll Fabric : plush Filling : PP cotton Size : 50cm 70cm 90cm Suitable за возраст од 3 и up Comfortable ткаенини : кожа-пријателски, мека на допир и симпатична изрази На изработка на везови прави луѓето да сакаат.PP памук баласт : база е стабилна, не е лесно да се падне, на четирите агли се поддржани, и PP памук соочи се прави елка повеќе од три-димензионални и убава.Симпатична Emoji : симпатична emoji усвојува електрични везови дизајн, кој е живописни и интересни.Електрични везови технологија : Електрични везови технологија е донесен, и жици се уредни, едноставни и убави.Детали : мека тело, прецизно stitched без stinging рацете, е симпатична и права.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката