• Новак
Muzishare X3T Цевка Засилувач,2021 Нова Верзија,Излезна Моќност 5w+5w, Класа Една Заврши,Bluetooth Текст,Избалансирани Слушалки Излез,Цевки EL84x2

Muzishare X3T Цевка Засилувач,2021 Нова Верзија,Излезна Моќност 5w+5w, Класа Една Заврши,Bluetooth Текст,Избалансирани

DEN 18216.96
Производот е достапен

Достапност

Со својата 6.Изгори-во најмалку 20 часа е евидентно доволно звукот ќе почне да се отвори со длабока длабочина и чувство на опкружуваат, каде инструменти се убаво подредени во задниот дел од главата со главниот вршење инструмент/вокали се точно прикажани во центар со јасност и детали.Со два РКА влезови, X3 T има 3 текст во форма на Bluetooth.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката