• Новак
misodiko Замена Уво Влошки и Headband Перници Комплет - за HyperX Облак Лет Гејмерски Слушалки, Слушалки за Поправка Earpads Делови со Headband

misodiko Замена Уво Влошки и Headband Перници Комплет - за HyperX Облак Лет Гејмерски Слушалки, Слушалки за Поправка

DEN 406.80
Производот е достапен

Достапност

Погоден за Hyper X Облак Лет Гејмерски Слушалки (HX-HSCF).Исто така, може да се работи со други слушалки кои одговараат на овие уво подлога димензии.Лесен за Инсталација : Замените вашата ислужени уво подлога перници.Едноставно отстранување на стари уво влошки и инсталирате нов замена влошки за неколку секунди.Тие никогаш нема да падне лесно.Прекинете да го користите вашиот стар и ислужени уво влошки и го замени со овие сосема нов и висок квалитет влошки тоа е само во право за вас.ПОДОБРЕН ЗВУК : Бучава-поништување на перница изолатите звучи совршено од својата средина, додека подобрување секој победи, која доаѓа преку слушалки.Уживаат во музика без зголемување на јачината на звукот за да се компензира за надворешен шум.ПОДОЛГА УПОТРЕБА Трајни & Флексибилни, за време на удобно слушање.Пакет : 2 парчиња уво влошки и 1pcs headband, брз брод, околу 1-3 дена за да стигне до вас.Компатибилен со (но не се ограничени на) : Hyper X Облак Лет Гејмерски Слушалки (HX-HSCF).Кој би помислил дека со само замена на earpads од вашите слушалки, можете да добиете за да ја слушате вашата омилена музика или гледање на вашиот повеќето очекуваниот филм со голема прецизност и јасно звуци.На misodiko Премиум Бучава Поништување на Мемориска Пена Earpads го доби она што ви треба и многу повеќе!Прекинете да го користите вашиот стар и ислужени уво влошки и го замени со овие сосема нов и висок квалитет влошки тоа е само во право за вас.Тие се дизајнирани со цел не само да ви даде утеха, но исто така има способност да се блокира бучава и што доаѓаат од околината.Тие се Лесно да се Инсталира, па немојте да се решат за користење на вашите стари и истрошени уво влошки.Заменете ги, Или уште подобро, надградба на вашиот слушалки кога ќе го добиете misodiko Премиум Уво Перници.Можете да бидете сигурни дека она што ќе добиете е на високо квалитетни и издржливи earpads што може да ви трае долго време.Нема време да го чека.Го зграби една од овие премиум earpads денес!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката