• Новак
2018 Panini Летописи Феникс #12 Gleyber Торес New York Yankees РК Дебитант Картичка

2018 Panini Летописи Феникс 12 Gleyber Торес New York Yankees РК Дебитант Картичка

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

New York Yankees.Gleyber Торес.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2018 Panini Летописи Феникс #12 Gleyber Торес New York Yankees РК Дебитант Картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката