• Новак
ЛАК WS121 48 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Мешање Гребло со Теми Отстранлив се Справи со Долго Промешајте Гребло за Големи Серија Готвење Crawfish се Вари и Подготовка на Пиво

ЛАК WS121 48 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Мешање Гребло со Теми Отстранлив се Справи со Долго Промешајте Гребло за

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Нашите нерѓосувачки челик гребло се користи за големи серија готвење, врела crawfish и подготовка на пиво.Секогаш оној кој одговара на вашите побарувачката.Погоден за сите видови на голем отворен садови.Постојат теми на рачката, кои можат да се одвојат гребло во два дела, заштеда на простор и лесно складирање.Екстра-големи дизајн го прави идеален за мешање, мешање и служат ништо од чили да грав и чорби.На мешање гребло е направен од нерѓосувачки челик не само долготрајна издржливост, но исто така се отпорни на дневни носат и солза.На предната страна на гребло edge е заоблени агли за мешање и стружење, и ќе не нула или да наштети на вашиот садови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката