• Новак
Beatilux LED Неонски Јаже Светлина 120V 40ft/12m Водоотпорен Флексибилни Неонски LED Лента Cuttable во затворен простор на Отворено Декорација Злато

Beatilux LED Неонски Јаже Светлина 120V 40ft/12m Водоотпорен Флексибилни Неонски LED Лента Cuttable во затворен

DEN 1919.76
Производот е достапен

Достапност

Светлината е многу мек!.Секој неонски јаже светла поминува низ ригорозни квалитет проверка процес да се осигура дека ќе го добиете најдоброто. 【По-продажбата на услугата】 : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Флексибилни, за да може да биде лесно свиткана за DIY.Водоотпорен IP65, ова ДОВЕДЕ јаже светлина, може да се користи за внатрешна и надворешна декорација.Е најдобар избор за да се подобрат вашето семејство!.Beati Lux LED неонски јаже светла се опремени со 1440 Led диоди, погоден за сите прилики, градини, партии, Божиќ, тераса декорација, знаци, бар осветлување и на било кое место што сакате да ги красат.Beatilux LED Неонски Јаже Светлина користи високо квалитетни ПВЦ мека лепак, без светлина на самото место може да се види дури и во блиска далечина. 【ETL Наведени и Лесен за Инсталација】 : ETL уверение за јаже светла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката