• Новак
YZZ Креативни Кујнски Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик Прибор Нерѓосувачки Челик Бедем

YZZ Креативни Кујнски Нож Блок Нож Носителот Нерѓосувачки Челик Прибор Нерѓосувачки Челик Бедем

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Сила магнет е 1050 gaus.Простор Saver : во Потрага за најбезбедно, најсигурен начин за да додадете простор за вашите фиоки?Можете да остатокот увери вашата кујна магнет ќе остане силен за живот, што го прави најдобро простор-решение за заштеда на вашите пари може да се купи.Тим има доаѓаат заедно за да се развие овој најпродавани нож носителот блок! (ножеви НЕ се вклучени)Кој е моќен скриени магнет, нашиот 5 слот нож блок организатор дава совети на вашиот ножеви кога е вметната.Имаме дури и лево на сите дрвени нож екранот стојат голи, доставување на парче што е удобен, практичен и decoratively стилски.SAFE НЕ се ЛИЗГА БАЗА : Заврши со анти-пропадна чувствува влошки на дното, нашите бамбус нож блок е побезбедно да се користи на лизгава контра блузи од обичните блокови.Нема повеќе лизгање, лизгање, лизгање или тетеравење околу!.Бамбус дрво е исто така неверојатно лесно да се чисти, 100% одржлив & безбедно за употреба во кујната.Задоволителна услуга : Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа да ви даде најмногу задоволителна услуга.СИЛНА & ЗДРАВ : Иако тоа покажува убаво на countertop, на бамбус нож носител е сигурно силна.ДОМОТ се ПРИКАЖЕ : Зошто гужва со boringly просек нож носителот кога ќе може да се прикаже на еден од овие убавини?Направени надвор од сите природни бамбус дрво, нашите бамбус дрво нож застане е само како стилски како што е функционална!.75" готвење ножеви). (Секој нож носителот на екранот нуди индивидуални слотови за 7", 8", 9" & 4.МОЌЕН МАГНЕТ : супер сила скриени магнет изграден во овој дрво нож блок без ножеви привлекува метал совет на вашиот кујнски нож кога е вметната, тоа што го прави полесно, побрзо & побезбедно да ги зачувате вашите ножеви.Висок Квалитет на Бамбус Нож Holder Easy во употреба : умен технологија ви овозможува брзо да ги вметнете и отстранете ножеви, одржување сте побезбедни кога готвење во кујната.Тоа го прави многу полесно да ги чува сите ваши ножеви.Што повеќе причина дали треба да се одржи вашата нарачка со доверба?магнетни нож holder If безбедност, квалитет и стабилност се важни кога станува збор за изборот на совршен кујна essentials, ќе се точно каде што треба да биде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката