• Новак
Zonman Држач за iPhone/Samsung Галакси - Мало Пакување - Црна

Zonman Држач за iPhone/Samsung Галакси - Мало Пакување - Црна

DEN 1171.68
Производот е достапен

Достапност

Фокусна должина може да се прилагоди слободно од продолжи пол.Висок квалитет на метални шипки, исклучително лесен, висока јачина и стабилна во употреба. До 2015 Најновата верзија Безжична Bluetooth Мобилен Телефон Monopod со Далечински управувач, нема потреба да нарачате дополнителни блендата.Мали, ултра-тенок и кул дизајн за паметен Телефон .Лесно може да се носи во џеб или торба и да се пука насекаде.Обезбедува дополнителни или несакани осветлување за креативни photography and videography.Пакетот вклучува : 1 * Bluetooth далечинскиот управувач се справи со 1 * Карбонски влакна телескопски стап 1 x Мини LED Светло 1 * Tripod 1 * Мобилен телефон заградата 1 * Крпа торба 1 * USB линија Опис : капацитетот на Батеријата : 120 ма време на Мирување : 6 дена Работното време : 40 H Далечинска контрола на далечина : 10 M време на Полнење : 1.5 H Полнење време : околу 350 пати Led32 Пополнете Светлината Спецификации : LED Светилка Монистра : 32pcs.Температура на бојата : ≥5200 K.Вградената Батерија : Li-полимер 800m Ah.Напон : 5 V 1 A.Време на полнење : 3hrs.Моќност : 1.2 W.Net Тежина : 1.1 мл / 32g.Големина : 43 x 60 x 11 mm.Answer : ___________________________ Note : Депонија енергија на батеријата ќе биде испразнета за првите три полни.Зум функција е компатибилен со Android паметни телефони само.Зум функција не е компатибилен со iphone во овој момент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката