• Новак
Автомобил Безжични Полнење на Мобилен Телефон Носителот,Надградени Клип/за Магнетни Телефон Автомобил Планината,Магнети Мобилен Телефон Holde,15w Индукција Отворање

Автомобил Безжични Полнење на Мобилен Телефон Носителот,Надградени Клип/за Магнетни Телефон Автомобил Планината,Магнети

DEN 1247.76
Производот е достапен

Достапност

[Универзална сите мобилни телефони] Нова надградба, поддршка на сите мобилен телефон полнење, двоен режим на полнење (безжично полнење + магнетни полнење) со магнетни вшмукување глава, решавањето на проблемот на бавно полнење и тешко полнење. [Полесно да ги собереш и место] Smart индукција отворање и затворање, кои може да се управува со една рака, кој е лесен и брз. [Достапни хоризонтално и вертикално] Ротирање на топката во универзална насока, се прилагоди на агол слободно, и тоа е погодно да се вози и да се движите. [Функција display] Тивка, без бучава, не се лизга, без оштетување на машината, дебели силикони мека перница, инфраред сензор автоматски сетила отворањето и затворањето, триаголник е цврста и стабилна, без страв од трнлив условите на патот. 【Високо-моќ надградба】Користење на нови задебелена чист бакар калеми, брзина и до 90% побрзо и повеќе грижете се-бесплатно, полнење во автомобил, и целосно наполнета кога ќе се симне од автомобил.На необичен дизајн на овој автомобил телефон носителот го прави стабилен, лесен и паметни,, што може да додадете погодност за вашето патување. -Во внатрешноста на стегачот рака е направен од високо-сила еластична силикони, која е не се лизга, носат-отпорни, и цврсто стегната, и ќе не потресат исклучување на диво. -На светлечки атмосфера светлина ќе светне кога е вклучен. ЕА додава убавината на науката и технологијата. -Новододадена магнетни полнење, силни магнетни вшмукување точно може да се наплатат сите општи мобилни телефони.Производ параметри : име на Производ : smart автомобил безжични полнење стојат Производ во боја : кул црн Производ материјал : PC+ABS+Вакуум позлата Производ големина : 130"65*24 (mm) Производ тежина : нето тежина на производот е за 129g пакет : Автомобил телефон носителот*1 Доверливо услуга : Ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу убедени дека ќе ви се допадне на нашите производи, и ние ја поддржуваме секоја orderer!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката