• Новак
Amico 25 Пакет Led Цевка Светлина 8ft, Заменливи за T8 T10 T12 Флуоресцентни Светилки (120W), FA8 Единствен Pin Led Светло, 45W, 5200LM, 6000K, Dual Заврши Моќ, Баласт ги Заобиколат

Amico 25 Пакет Led Цевка Светлина 8ft, Заменливи за T8 T10 T12 Флуоресцентни Светилки (120W), FA8 Единствен Pin

DEN 7439.76
Производот е достапен

Достапност

Лесен за Инсталација : Постојните баласт треба да се отстранат или да се одмина, подготвен да го замени традиционалните T8 T10 T12 флуоресцентни светилки.Широка Примена : Широко се користат во Гаража, магацин, супермаркети, канцеларии, погодност продавници, бензински пумпи, магацини, и слично.Супер Осветленост : најдобрите лер 8ft цевка светилки, ви овозможи со доволно светлината што ви треба.Целосно потврдени : ETL-ЛИСТАТА.Овој производ ги исполнува строгите барања да се смета за енергетски ефикасно и безбедно.Amico е Гаранција : 5-годишна гаранција неограничено, лесно и брзо замена е понудено, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку . 45 W = 120 W. 5200 LM. 6000 K.Заштеда на енергија и до 60%.Широко се применуваат во магацин, супермаркет, за статистика, итн. 45 W = 120 W5200 LM6000 KEnergy на енергија и до 60%Широко се применуваат во магацин, супермаркет, за статистика, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката