• Новак
4ft-20ft Нерѓосувачки Челик Лизгачки Штала Вратата за Полнење, Лизгачки Хардвер Возен Библиотека Kit (нема Скала) + Нерѓосувачки Челик Кат Ролки, се за Домот/лофт/Library (Го?

4ft-20ft Нерѓосувачки Челик Лизгачки Штала Вратата за Полнење, Лизгачки Хардвер Возен Библиотека Kit (нема Скала)

DEN 1915.20
Производот е достапен

Достапност

Добредојдовте на нашиот shop Perfectly решавање на проблеми на преземање на работите од висок altitude The скала слајд е најдобар подарок за роднини и пријатели, а тоа совршено се решава проблеми и опасности подигање на објекти на висока надморска височина.-Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, и се качат да ги собереш работи без напор.Ако сите делови се изгубени или неисправни за време на транспортот, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го замени недостасува/неисправни делови, како е можно поскоро за слободни.Материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик, водоотпорен и ' рѓа-доказ; хардвер може да се справи со скалите над 210 килограми.Со помош на оваа песна, можете да одите каде што сакате да одите и се качат да ги собереш работи без напор.Модерен дизајн и исклучителна изработка трансформира вашиот обичните скала во иновативни лизгачки скала, и создавање на модерен стил, мазна површина и паметни изглед, погоден за вашиот дом или канцеларија, и совршено се реши проблем на луѓето е ограничен простор. 与此原文有关的更多信息要查看其他翻译信息,您必须输入相应原文.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката