• Новак
2 Парчиња Тенок Работи Појас Рефлексивни лента Спортски Fanny Пакет Половината Телефон Појас Рефлексивни Половината Пакет Вежба Појас Торбичка за Вежбање Тренингот

2 Парчиња Тенок Работи Појас Рефлексивни лента Спортски Fanny Пакет Половината Телефон Појас Рефлексивни Половината

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Практичен дизајн : водење половината пошта усвојување на слушалка дупка дизајн, да им се овозможи да го носат вашиот телефон за да пуштате музика дури и вежбање; И патент е мазна, лесна да се повлече отворен, па можете да уживате во пријатна и да се релаксираат вежба.Практичен дизајн : слим fanny пак има добра еластична, погоден за мажите и жените да носат, не е лесно да се лизга надвор.Соодветна големина на : тркач fanny пакет е прибл.Широк спектар на примена : фитнес тренингот појаси се погодни за повеќето видови на вежбање, како што се тренингот, џогирање, одење, трчање, пешачење, возење велосипеди и други отворено спорт, можете да ги користите за да се одржи вашата картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, повикување синџир, паметен телефон и повеќе.72 инчен, фитинг повеќето луѓе половината, со големи внатрешни капацитети, па може да се стави вашите мобилни телефони, клучеви, банкарски картички во неа, помагајќи ти да се резервни вашата рака за да направите друга работа.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.На патент усвојува рефлексивни дизајн, така што може да се види јасно кога трчање или одење во темнината, кои ви даваат добра користење на искуство.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : црна, темно сива Големина : прибл.72 инчен Пакетот вклучува : 2 x Работи ремени Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Сигурен материјал : телефон носителот појас е изработен од полиестер материјал, здрав и сигурен, не е лесно да се чупка, солза или исчезнат, удобно и мека, тенок и лесен, без додавање премногу тежина, погоден за вас да ги користите за долго време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката