• Новак
БЕБЕ PHAT ЗЛАТНА БОЖИЦА со Kimora Ли Симонс EAU DE PARFUM СПРЕЈ 3.4 ОЗ за ЖЕНИ

БЕБЕ PHAT ЗЛАТНА БОЖИЦА со Kimora Ли Симонс EAU DE PARFUM СПРЕЈ 3.4 ОЗ за ЖЕНИ

DEN 2976.00
Производот е достапен

Достапност

Убава и препознатлив, Trend To Go носи уште една казна мирис од Kimora Ли Симонс СИТЕ Мириси се 100% Гарантира Автентичен.Го додадете во количката сега : БЕБЕ PHAT ЗЛАТНА БОЖИЦА со Kimora Ли Симонс EAU DE PARFUM СПРЕЈ 3.4 ОЗ за ЖЕНИТЕ Бренд : Kimora Ли Симонс, Пол : Жените.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката