• Новак
BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта и Ранец за Жена Компјутер Ранец Мода Патна Торба Дами Рамо Кеси

BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта и Ранец за Жена Компјутер Ранец Мода Патна Торба Дами Рамо Кеси

DEN 4559.52
Производот е достапен

Достапност

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Топло Потсетник BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и задоволување на по-продажба на услуги, со цел да се решат сите прашања кога ќе се користи производот.Ако постои некое прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас и да го оставите порака дека ние ќе ги провери и одговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката