• Новак
Rip Curl Мажите Замина Анти Серија Технички Zip До Маскирани Sweatshirt

Rip Curl Мажите Замина Анти Серија Технички Zip До Маскирани Sweatshirt

DEN 1079.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Анти Серија Колекција. 100% Полиестер.Патент затворање.DWR (Трајни водоотпорен) третман.Заварени патентите.Роден во ѕвона плажа во 1969 година, Rip Curl визијата е да се смета како краен сурфање компанија во сето она што го правиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката