• Новак
WSZJJ Цврсто Дрво Ashtray,Уникатни рачно изработени Гроздобер Цигара Ashtray Лични Обичај Античкиот Соба Уметност Дома Декорација

WSZJJ Цврсто Дрво Ashtray,Уникатни рачно изработени Гроздобер Цигара Ashtray Лични Обичај Античкиот Соба Уметност

DEN 7646.64
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : Мал слон цврсто дрво ashtray.Материјал : дрво.Спецификации : 10 X18 X12cm.Карактеристики и предности : природно дрво, дрво жито е јасно видлива, фиксен ритам, погодно за производство на цигари на носителот, природно дрво, рачно изработени, еколошки.едноставен и елегантен дизајн, практични и уметнички комбинација, ретро занает, ретро естетски, чувство за време.Предмет : дневна соба, студија, спална соба, канцеларија, бар, тајно место, работниот простор и на отворено.Материјал : Ceramic Specification : 12*18*10cm Features и предности : Таписерии изработка, живописни и живописни слика, полн со чувство на тежина, текстура,Тој е направен од природно дрво, дрво жито е јасно видлива, и ритам е фиксна да се овозможи одредување на цигари.природни цврсто дрво, рачно изработени, еколошки, едноставен и елегантен дизајн, практични и уметнички комбинација, ретро занает, ретро естетски, со чувство на time Package вклучува : 1x ashtray Decorative и ashtray комбинираат за да ги красат продавница и ефекти.

Декларирани спецификации

12*18*10cm :
Features and advantages:
Exquisite workmanship, vivid and vivid image, full of sense of weight, texture, :
It is made of natural wood, the wood grain is clearly visible, and the groove is fixed to facilitate the fixing of the cigarette. :
natural solid wood, hand-made, environmentally friendly, simple and elegant design, practical and artistic combination, retro craft, retro aesthetic, with a sense of time :
Package includes:
1x ashtray
Decorative and ashtray combined to decorate and store effects. :

Комплементите на стоката