• Новак
DIAOD 85Pcs Транспарентен Сина, Виолетова Пластична Плоча и Златна Сребрениот Купот на Салфетка Свадба Партија Резерви (Боја : A)

DIAOD 85Pcs Транспарентен Сина, Виолетова Пластична Плоча и Златна Сребрениот Купот на Салфетка Свадба Партија

DEN 1226.40
Производот е достапен

Достапност

Бојата на виолетово/сино/розова плоча со златни рабови е многу уникатна и поразлична од минатото.Цвет во облик на работ дизајн, домот Барок стил е уште познат.Нашите пурпур и злато плочи се исти да се донесе различни чувства и направете ја вашата партија повеќе домот.Нашите виолетово/сино/розова партија плочи може да се заштеди време да се занимаваат со маса и уживајте на вашата забава време.Применливи прилики : Нашата виолетово/сино/розова плочи се погодни за родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Секој гостин може да биде целосно згрижени, додавајќи богата боја на банкет!.Бојата на виолетово/сино/розова плоча со златни рабови е многу уникатна и поразлична од минатото.Цвет во облик на работ дизајн, домот Барок стил е уште познат.Нашите пурпур и злато плочи се исти да се донесе различни чувства и направете ја вашата партија повеќе домот.Нашите виолетово/сино/розова партија плочи може да се заштеди време да се занимаваат со маса и уживајте на вашата забава време.Применливи прилики : Нашата виолетово/сино/розова плочи се погодни за родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Секој гостин може да биде целосно згрижени, додавајќи богата боја на банкет!спецификација : Големина : 7.5 во 10.25 во, 9oz Style : Baroque Quantity : 85pcs Number на корисниците : 10 Occasions : родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Карактеристики : може да се reused Packing листа : 1*85pcs прибор за на маса во собата.

Декларирани спецификации

Size:
7.5in, 10.25in, 9oz
Style:
Baroque
Quantity:
85pcs
Number of users:
10
Occasions:
birthdays, parties, weddings, Thanksgiving and various meetings.
Features:
can be reused
Packing list:
1*85pcs tableware set :

Комплементите на стоката