• Новак
Навистина Добри Нешта Виножито Име Labels Трајни Книга и Врзивно Носители, 5¼ од 12½ од 7½ (Сет од 12) - Идеален за Тесен или Вертикална Складирање Потреби Како Списанија, К

Навистина Добри Нешта Виножито Име Labels Трајни Книга и Врзивно Носители, 5¼ од 12½ од 7½ (Сет од 12) - Идеален

DEN 2126.40
Производот е достапен

Достапност

Овие кутии за дополнување на други алатки и décor во Виножито линија.Секој пластични книга и папката организатор мерки 5 ½ "x 12 ½" x 7 ½ "и целокупната tapers на внатрешноста на 3 ⅜" x 10 ¼ " секој.Возрасните ќе ги сакам се да се задржи на домаќинство, списанија и други предмети се содржани и стави настрана!.Датотеката и Списанието носители дојде во 22 боја опции за да одговара на вашиот дом или во училница, и се со големина на правото за широк спектар на организирање потреби.ЗА КНИГИ И ПОВЕЌЕ : Организирање на книги, датотеки, папки, врзива, и списанија во вашата училница, канцеларија или дома.Површината е лесно да се чисти, и на кантите се совршена алатка за организирање на вашите училница, канцеларија, или предмети за домаќинството.Се книги во вашата училница правење на вашиот библиотека во хаотична простор?Е дека куп списанија на вашиот крајот табела подготвени да собори повеќе?Тогаш Навистина Добри Нешта има решение за вас – Трајни Книга, Врзивно средство, Списание, Датотека и директориум на Сопствениците.БОЖИЛАК : 12-bin Виножито поставите доаѓа со 1 секоја од бела, розова неонски, црвена, портокалова, жолта, зелена неонски, зелена, сина неонски, сина, сива, виолетова и црна боја.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : Навистина Добри Нешта пластични Книга и Врзивно Носители се одлични за студентски книга кутии и чување на училница, библиотека организирани.Веднаш боја код вашата училница и дизајн и печатење на етикети од вашиот компјутер, па да знаете каде се е!Направени од издржлив пластика која е лесно да се избрише чисти, овие разноврсна кантите се идеални за училницата, канцеларијата и домот settings.Вклучени самолепливи етикети мерка 2⅞" од 1⅞".ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : сет од 12 трајни Навистина Добри Нешта Книга и Врзивно Носителите е идеален за тесен или вертикална складирање потреби.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Секој здрав пластични книга и папката организатор мерки 5¼" од 12½" од 7½" генерално, tapers на внатрешноста да 3⅜" од 10¼", а висината падини од 7½" да 5¾".Со вклучени самолепливи етикети, ќе знаат точно каде што сè е.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката