• Новак
DJASM Пилешко Кадифен Играчки Figurine Голема дебела Девојка Полнети Играчки Бебе Играчка Роденденски Подарок Симпатична Перница Кадифен Играчки (Големина : 70cm)

DJASM Пилешко Кадифен Играчки Figurine Голема дебела Девојка Полнети Играчки Бебе Играчка Роденденски Подарок Симпатична

DEN 8213.52
Производот е достапен

Достапност

Производ големина : 50 cm, 70 cm.Удобно ткаенина, мазна на допир, нежен и кожа-пријателски, голема еластичност, не е лесно да се деформира.Цртан филм сликата, мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Удобно материјал : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови и интерактивни уметност, дозволи на луѓето да се стави долу.Поле на примена : роденденски подароци, подароци на децата, исповед подароци, итн.Ткаенини : се Водат супер soft Product пополнување : долу cotton Product димензии : 50 см, 70 cm.Удобно ткаенина, мазна на допир, нежен и кожа-пријателски, голема еластичност, не е лесно да се деформира.Цртан филм сликата, мазна ткаенина, кожа-friendly и деликатна, парична казна изработка.Удобно материјал : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови и интерактивни уметност, дозволи на луѓето да се стави долу.Поле на примена : роденденски подароци, подароци на децата, исповед подароци, итн.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката