• Новак
Одделот 56 Наследство Пријатели Какао Количка 3.75 H Село Додаток, 3.75 Инчи, Multicolor

Одделот 56 Наследство Пријатели Какао Количка 3.75 H Село Додаток, 3.75 Инчи, Multicolor

DEN 1476.00
Производот е достапен

Достапност

Рачно изработени & рачно насликани Порцелан, со детал кој ја прави и Грло. 56 познати.Координатите со Наследство Селото се Запалени Куќи и Додатоци да ја заврши својата сцена.Дизајниран во САД, од Селото уметници на Одделот 56. Нашето Село Пријатели ентузијаст група е на втората година и ние сме возбудени да ви донесе нова Какао кошничката за да додадете во вашата колекција.Оваа шармантна мат финиш парче координати убаво во вашето Наследство Село сцени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката