• Новак
NDLAOSX Универзален Мотор Мобилен Телефон Носителот Алуминиум Велосипед за Телефонот Застане за GPS Планината Заградата Поддршка за iPhone паметен Телефон Додатоци Дода?

NDLAOSX Универзален Мотор Мобилен Телефон Носителот Алуминиум Велосипед за Телефонот Застане за GPS Планината Заградата

DEN 698.40
Производот е достапен

Достапност

Лесна инсталација,широк компатибилност,стабилна shockproof,и подобрен мрежа за заштита за да се направи вашиот мобилен телефон посигурни.Полнење дизајн,лесен за полнење,долгорочна употреба.Флексибилно прилагодување,360 степен ротација и пресврт.Гума против пролизгување,храбар шок апсорпција,повеќе издржливи.Цврста и стабилна,алуминиум легура рака.Спецификации : Тежина : Околу 300g Color : Black Material : Алуминиум легура +нерѓосувачки челик +најлон+PC+silicone Input напон : 12-24 VOutput напон/тековни : 5 V/2.1 ALine должина : Околу 1.4 MSuitable за 4-6.5 инчен мобилни phones Features : 1.Лесна инсталација,широк компатибилност,стабилна shockproof,и подобрен мрежа за заштита за да се направи вашиот мобилен телефон повеќе secure2.Полнење дизајн,лесен за полнење,долгорочно use3.Флексибилно прилагодување,360 степен ротација и twist4.Гума против пролизгување,храбар шок апсорпција,повеќе durable5.Цврста и стабилна,алуминиум легура arm Package Вклучува : 1 x Мотоцикл Phone Држач(ве Молиме погледнете го следново слика за детални додатоци)100% задоволството на наплата / размена : Висок квалитет 100% задоволство со пари гаранција за враќање.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас.За да се обезбеди задоволително услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката