• Новак
Фрижидер Храна Садовите за Складирање Произведуваат Saver Капак Организатор Плоча Сушење Багажник, Капакот на Држачот Јајце Држачот за Фрижидер

Фрижидер Храна Садовите за Складирање Произведуваат Saver Капак Организатор Плоча Сушење Багажник, Капакот на Држачот

DEN 157.20
Производот е достапен

Достапност

Храна Садовите За Складирање .Не ставајте го во машина за миење садови.Сет од 3 - еден 7 L и две 2 L контејнерите со капаци.Сет од 3, две средни мерки : 5.6" x 5.6" x 4.6"(14x14x11.5cm), капацитет : 1700 ml; голем мерки : 12.4" x 6.4" x 5.7"(31.5x16x14.5cm), капацитет : 5700 ml.Направени од издржлив BPA ; безбедна Храна; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.Капак Организатор Плоча Сушење Рек ДИМЕНЗИЈА - Генерално Димензии -13-1/3"W x 4-1/3"H x 4-3/4"D; Секој прегради ширина : постојат 3 x 1.57" и 7 х 1.18" за да одговара на вашите различни потреби.МАТЕРИЈАЛ - Направени на здрав нерѓосувачки челик, ' рѓа отпорен и издржлив.Тоа е многу лесен за употреба, поддржува потешки тави, bakewares, сечење на табли.Јајце Држачот за Refrigerator White кошница со јасна капаци.Сет од 2. Не ставајте го во машина за миење садови.КАПАЦИТЕТ : Ова јајце фах мерки 12.4" x 5.6" x 3"( 31.4x14.3x7.7cm).Има 16 јајца.Слим, компактен дизајн идеален за користење во вашиот фрижидер.Јајце Носителот на ПЛАСТОВИДНО ДИЗАЈН – јајце превозникот има цврста рамна врвот капак капак, така што ќе може да магацинот и други предмети на врвот на пластична лента без да се грижиш за кршење јајца.Smart дизајн ви овозможува да се користат сите фрижидер простор без кршење јајца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката