• Новак
Навистина Добри Нешта Виножито Име Labels Трајни Книга и Врзивно Носители, 5¼ од 12½ од 7½ (Сет од 12) - Идеален за Тесен или Вертикална Складирање Потреби Како Списанија, К

Навистина Добри Нешта Виножито Име Labels Трајни Книга и Врзивно Носители, 5¼ од 12½ од 7½ (Сет од 12) - Идеален

DEN 1679.52
Производот е достапен

Достапност

Со вклучени самолепливи етикети, ќе знаат точно каде што сè е.Вклучени самолепливи етикети мерка 2⅞" од 1⅞".Овие кутии за дополнување на други алатки и décor во Виножито линија.Датотеката и Списанието носители дојде во 22 боја опции за да одговара на вашиот дом или во училница, и се со големина на правото за широк спектар на организирање потреби.БОЖИЛАК : 12-bin Виножито поставите доаѓа со 1 секоја од бела, розова неонски, црвена, портокалова, жолта, зелена неонски, зелена, сина неонски, сина, сива, виолетова и црна боја.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Секој здрав пластични книга и папката организатор мерки 5¼" од 12½" од 7½" генерално, tapers на внатрешноста да 3⅜" од 10¼", а висината падини од 7½" да 5¾".Се организира од страна на авторот, жанр, тема, група на проектот, и повеќе.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : сет од 12 трајни Навистина Добри Нешта Книга и Врзивно Носителите е идеален за тесен или вертикална складирање потреби.Се книги во вашата училница правење на вашиот библиотека во хаотична простор?Е дека куп списанија на вашиот крајот табела подготвени да собори повеќе?Тогаш Навистина Добри Нешта има решение за вас – Трајни Книга, Врзивно средство, Списание, Датотека и директориум на Сопствениците.Сет од 12 пластични кутии ќе се задржи вашата училница, канцеларијата и домот уреден и организиран.Возрасните ќе ги сакам се да се задржи на домаќинство, списанија и други предмети се содржани и стави настрана!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката