• Новак
u-Кутија Wrangler Гас Капа Покрие Гориво Додатен Вратата Резервоарот w/ Star Лого за 2007-2018 Jeep Wrangler JK & Неограничен

u-Кутија Wrangler Гас Капа Покрие Гориво Додатен Вратата Резервоарот w/ Star Лого за 2007-2018 Jeep Wrangler JK

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

u-Кутија JK Wrangler Гас Капа Корица Вклопува за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep Wrangler JK Модели.Гас Маска w/ Извонреден Бела петокрака Ѕвезда Лого.Направени од Високо Квалитетна ABS Пластика и Алуминиум, Црно Палто Заврши.Сит се Вклопуваат во текот на Постојните Гас Капа Отворање, Гумена Заптивка Вклучени.Едноставна Инсталација.u Box Wrangler Црна Гас Капа Покрие w/Star Лого за 2007 2008 2009 2010 201 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep JK Wrangler & Неограничен Гас Маска w/ Извонреден Бела Ѕвезда на Логото Сит се Вклопуваат во текот на Постојните Гас Капа Отворање на Црно Палто Заврши Гумена Заптивка Вклучени Пакет вклучуваат 1x u-Кутија JK Гас Капа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката