• Новак
6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Црна

6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Црна

DEN 2058.96
Производот е достапен

Достапност

Едноставно PLUG and PLAY.НЕ СОФТВЕР ПОТРЕБЕН -овие Вртливата USB дискови се компатибилен со USB 1.1 и не бараат софтвер за да започнете.Сигурни името си дојде да му верува, па и сега е достапна во уникатен вртливата дизајн кој ќе го добиете вниманието на вашите вработени и клиенти.Прилагодени објекти се заштитени со 's Обичај политика на Враќање.Одлична цена за перформанси дажба и одличен начин за промоција на вашиот бренд.Одлична цена за перформанси дажба и одличен начин за промоција на вашиот бренд.ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.USB -овие се USB мемории и се компатибилни со вообичаената USB порти.Карактеристики : ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.За ЗАДРЖУВАЊЕ на ПОДАТОЦИ - нашите индивидуализира USB дискови се дизајнирани да ја задржат податоци за 10 години, така што може да биде остатокот увери вашите документи, слики, и повеќе ќе бидат безбедни.Едноставно PLUG and PLAY.Компактен и лесен за чување - тие ќе се вклопи практично во секој џеб, и се достапни во неколку бои избори.НЕ СОФТВЕР ПОТРЕБЕН -овие Вртливата USB дискови се компатибилен со USB 1.Голема промотивни подароци може да се прошири во giveaway настани, саеми и многу повеќе, овие 8 GB USB Флеш Мемории може да се печатат или ласерски гравирани со вашето лого или уметнички дела на избор.1 и не бараат софтвер за да започнете.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.ПРИФАТЛИВА за СКЛАДИРАЊЕ - вклучува вкупно 8 GB за складирање.Мал јамка лежи против сребрена метал вртливата врвот, па ќе можете да лесно прикачување lanyards или клучните прстени за да се задржи внимателно во рака Достапни во разни бои - Сина, Сребрена, Црвена, Црна, Жолта, Аква, Вар Зелена, Портокалова, Сива, Виолетова, Зелена, Бела, Кафена, и Fuchsia.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката