• Новак
ILNP Хартија Срце - на Работ Розова Holographic лак

ILNP Хартија Срце - на Работ Розова Holographic лак

DEN 240.00
Производот е достапен

Достапност

РАБОТ РОЗОВА БОЈА - Убава работ розова holographic со розова искра!.ЧИП ОТПОРНИ, ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ - Нашите ноктите полирање носат како железо!Уживајте во долготрајната покриеност со чип-отпорни издржливост.Отстранување е бриз - ништо како сјај!. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Не се среќни со Хартија Срце?Враќање или размена за нешто друго, сосема бесплатно.Ние никогаш нема да ве остави заглавени со нешто што не го сакаат!.ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ Дизајнирани со грижа и прецизност, само со највисок квалитет, најдобра вршење состојки одат во нашата ноктите полирање.Ние не правиме компромиси!. 100% ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, без СУРОВОСТ, БЕЗБЕДНО - Ние не користете било животно изведен состојки во нашите лак.Згора на тоа, ние не ги тестираме нашите производи врз животни, некогаш!Сите ILNP ноктите полирање се 5-бесплатно, нетоксичен и безбеден за употреба!.Хартија Срцето е на работ розова боја попрскана со holographic сјај!Се погледне одблизу и ќе забележите еден суптилен бран на пинк искра танцување низ твоите совети!Хартија Срце е дел од новиот Шеќер Бујна Колекција.Овие buildable, крем ноктите полирање испорача на забава, светла и светкавиот сите во еден!Формулиран за да се покаже не само нивната светла база, суптилни акценти блесне преку беспрекорно се должи на длабочина-friendly формула!Max.Покриеност во 2 до 4 палта!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката