• Новак
uxcell 2 парчиња 6001RS 12mm x 28mm х 8мм Двојно Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи за Автомобилската

uxcell 2 парчиња 6001RS 12mm x 28mm х 8мм Двојно Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи за Автомобилската

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Дупка со дијаметар на објектот е до стандард,кој е добар за апликација.Добар анти-корозија функција помага да се спречи рѓа за време на транспорт и складирање процес.Ниска триење отпорноста и со голема брзина функции,а добар избор за вас.Лого добро подмачкано може да работи непречено и ефикасно.Внатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47"(ID);Надворешниот Дијаметар : 28mm / 1.10"(OD);Дебелина : 8mm / 0.31"(T);Пакет Содржина : - 2 x Длабоко Ритам Топката Имајќи.Спецификација : Тип : 6001 RSRolling Колони : Single Groove Тип : Длабоко Groove Material : Имајќи Steel Inner Дијаметар : 12mm / 0.47"(ID)во Надворешниот Дијаметар : 28mm / 1.10"(OD)Дебелина : 8mm / 0.31"(T)Пакет Содржина : - 2 x Длабоко Ритам Топката Bearing Description : Едноставна структура го прави овој објект лесен за употреба.Дупка со дијаметар на објектот е до стандард,добро за апликација.Лого добро подмачкано може да работи непречено и ефикасно.Добар анти-корозија функција помага да се спречи рѓа за време на транспорт и складирање процес.Овој предмет има ниска триење отпорноста и со голема брзина функции,а добар избор за вас.Се широко се користи во електрични машини и алати,апарати за домаќинство,товарни возила,земјоделски и градежни машини,ролери и така натаму.Совети : ве Молиме имајте лого и работната околина чиста.Кога се користи со лого,ве молиме изберете право на оперативен tools.Тоа ќе биде подобро да се носат ракавици во машина имајќи операција,која може да помогне во спречување на корозија и се чува подолг животен век на лого.Топло полнење се препорачува за машини и опрема од висока прецизност барања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката