• Новак
КО-Z Автоматско Местење на Портата Настроената Хардвер Лизгачки Патеката Безбедност Kit (Лизгачки Портата Настроената), 4 Групи

КО-Z Автоматско Местење на Портата Настроената Хардвер Лизгачки Патеката Безбедност Kit (Лизгачки Портата Настроената),

DEN 2289.60
Производот е достапен

Достапност

Работи со малку бучава.Издржливи со Исклучителни Безбедност - Изградена со база на алуминиум, бакар црв-опрема за издржливост; CE одобрение за крајна безбедност.Компатибилен со до 25 далечински controls Compatible со гејтс до 40 ft.Работи со малку бучава. Компатибилен со до 25 далечински контроли, совршена за целото семејство да го пробате овој кул портата поотворени. Работен опсег до 100 ft.Разноврсна и може да се надгради со компатибилни додатоци.на синџир).Работен опсег до 100 ft. Компатибилен со до 25 далечински контроли, совршена за целото семејство да го пробате овој кул портата поотворени. (Вклучувајќи авто-стоп функција, за итни случаи за известување, итн., така да воопшто не треба да се чека на портата, секој пат доаѓа дома.Компатибилен со гејтс до 40 ft.Компатибилен со до 25 далечински контроли.во должина (вклучува 20 ft., така да воопшто не треба да се чека на портата, секој пат доаѓа дома. Удобен престој во вашиот автомобил како вие веќе не треба да излезат на вашето возило некогаш повторно да се отвори портата, како олеснување за врнежлив топли или ладни денови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката