• Новак
SONY FE 70-300мм F4.5-5.6 G СОК SEL70300G - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

SONY FE 70-300мм F4.5-5.6 G СОК SEL70300G - Меѓународна Верзија (Нема Гаранција)

DEN 23952.00
Производот е достапен

Достапност

Планината : α E-планината систем со Целосна големина кореспонденција : ○ Фокусна должина : 70 ~ 300 mm Фокус : AF / МФ Леќа Тип : zoom Максимална фотографски зголемување : 0.31 пати Минимум фокус растојание : 0.9 м камерата се тресат корекција : ○ Филтер : 72 mm Маса : 854 g Додатоци : ALC-SH144 леќа пред капа Леќа задните капа Мека Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката