• Новак
3M 4737S Маскирање Лента, 5.1 Мили, 3/4 x 36 yds, Сина, 3/Случај, 3M Акции# 7000123583

3M 4737S Маскирање Лента, 5.1 Мили, 3/4 x 36 yds, Сина, 3/Случај, 3M Акции 7000123583

DEN 1732.80
Производот е достапен

Достапност

Флексибилна лента за лесно позиционирање.Тенка линија маскирање лента за facia, рокер панели, две тон и други повеќе боја апликации каде критична боја пауза линии се потребни.Се користат во транспортот ОЕМ индустрија, како боја maskant за метални и пластични површини.Withstands температури до 325° F. за 30 минути.Сина винил поддршка со гума лепило. 3 M Акции # 7000123583, Серија 4737 S. 3/4 инчи x 36 yds. (3 Парчиња) 3 M 4737 S маскирање лента.Флексибилна лента за лесно позиционирање.Тенка линија маскирање лента за facia, рокер панели, две тон и други повеќе боја апликации каде критична боја пауза линии се потребни.Се користат во транспортот ОЕМ индустрија, како боја maskant за метални и пластични површини.Withstands температури до 325° F. За 30 минути.Сина винил поддршка со гума лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката