• Новак
Cohtsoki Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење, да се Избега Доказ Вест Harnesses за Мачки, Ultra Light Дише Мека Јакна

Cohtsoki Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење, да се Избега Доказ Вест Harnesses за Мачки, Ultra Light Дише

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Носат мачка темперамент, може да се земе мачката надвор да истражуваат, да одиме, вежбање, воз, па дури и да патуваат со вас.Ова се подигнат е дизајниран за мачки кои сакаат да истражуваат.Носат мачка темперамент, може да се земе мачката надвор да истражуваат, да одиме, вежбање, воз, па дури и да патуваат со вас.Лесни и меки материјали. 【100% Задоволство】 : Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот или големината на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.Тоа е многу потребно да се носат мачка темперамент, кои може да ја спречи на мачка од бегање одеднаш или дури и губење на тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката