• Новак
Leftwei Романтичен за Денот на Вљубените Мулти-Цел Ѕид-Монтирани Ддв Надворешниот Риба Резервоарот Надворешниот Филтер Додаток, Филтер Мал Филтер Кофа Филтер Додаток

Leftwei Романтичен за Денот на Вљубените Мулти-Цел Ѕид-Монтирани Ддв Надворешниот Риба Резервоарот Надворешниот

DEN 2121.60
Производот е достапен

Достапност

Помага да се прилагоди на насоката на проток на вода.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Две вода штекер методи, дожд туш и патка-сметка.Едноставен за инсталација и употреба, мулти-цел.Прекрасен додаток за риба резервоарот и аквариум филтер.Функција : 1. Помага да се прилагоди на насоката на проток на вода.2. Две вода штекер методи, дожд туш и патка-сметка.3. Едноставен за инсталација и употреба, мулти-цел.4. Прекрасен додаток за риба резервоарот и аквариум филтер.5. Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Спецификации : Состојба : 100% сосема new Item тип : Филтер Accessory Material : plastic Color : Како слика shown Weight : Прибл. 193g Suitable за : 118 филтер, CFS130 филтер bucket Package Листа : 1 x Дожд туш tube1 x Патка-bill2 x Во и надвор вода pipe2 x Лизгачки виси base1 x Завртка accessory1 x Цвет basket2 x Сива мал додаток.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката