• Новак
NAXA Електроника NDS-1207D Преносни DJ Говорникот

NAXA Електроника NDS-1207D Преносни DJ Говорникот

DEN 565.44
Производот е достапен

Достапност

Возачи : 12" subwoofer + 2" tweeter.Woofer со LED диско светло & врвот куполата трепкачки светла.Стримувате музика од безжичната Bluetooth-от уреди & FM радио.Вграден-во MP3 плеер Поддржува USB и Микро SD мемориски картички.Удобен telescoping се справи и количка тркала. 12" DJ звучници со Bluetooth & FM радио Naxa е Новата генерација на технологија.Возбуди вашите сетила.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката