• Новак
Epson Дома Кино 3700 1080p 3LCD домашно Кино Проектор

Epson Дома Кино 3700 1080p 3LCD домашно Кино Проектор

DEN 6959.76
Производот е достапен

Достапност

Светла — идеален за разни услови на осветлување, проекторот е : Боја на Светлина : 3,000 lumens (1) и Бел Осветленост : 3,000 lumens (1).Full HD 1080p, widescreen 3 D перформанси — за филмови, игри и повеќе, до 300".Длабоко црна нивоа - up до 70.000 : 1 динамичен сооднос на контрастот за богати детали во темни сцени.Проектот се 110" слика од само 10.5' подалеку - Плус или минус 60 вертикална и Плус или минус 24 хоризонтална леќа shift плус 1.6 x зум овозможи флексибилен позиционирање и лесно подесување.Epson Слика Подобрување на Технологијата - карактеристики Супер-резолуција со Детали Додаток за да ги изостри и да насочите слики за lifelike мазност и јасност.Светла Дома Кино 3700 проекторот е совршен избор за вашата дневна соба или посветен на домашно кино.Кој оптимизиран за осветленост и контраст, тој нуди извонреден квалитет на сликата и блокбастер перформанси.Се 3,000 lumens на боја на светлина и 3,000 lumens на бели brightness1 — плус до 70.000 лица : 1 контраст размер.Уживајте во Full HD 1080p со исклучителна, дополнителни детали — идеален за 3 D филмови, спортски настани, игри и повеќе.Лесно проект 110" слика од само 10.5' подалеку — проекторот е широк вертикална и хоризонтална леќа смена, плус нејзината 1.6 x зум објектив, направи позиционирање флексибилни.И, проекторот вклучува две изградена-во 10 W звучници за lifelike звук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката