• Новак
BABABA Жените е Лесна Вежба Поставите Јога Салата 2 Парче Долг Ракав Врвот +Хулахопки

BABABA Жените е Лесна Вежба Поставите Јога Салата 2 Парче Долг Ракав Врвот +Хулахопки

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Облека ткаенини : 85%Најлон 15%spandex.Овој спортски собата е тесна дизајн.Ако ви се помеѓу две големини или сакаат лабава големина, ве молиме цел поголема големина.Она што ќе добиете : долги ракави врвот + хулахопки затворање.Оваа женски спортски одговараат е направен од високо-перформанси ткаенини и специјални шиење технологија, која е густа доволно за да се покријат; ткаенина обезбедува немилосрдната поддршка и супер меки луксузни; Супер мека ткаенина фитили влага и ви помага да останете пот и триење слободни.Четири начин водат ткаенина подобрува комфорот и им овозможува пошироко движење.Нетранспарентно еластичен материјал : овој спорт одговараат е мека, дише, удобно, блиску до кожата, влага апсорпција и брзо сушење.Тоа е најсоодветен материјал за спорт.Тоа е многу погодна за вежбање, вежбање, трчање, џогирање, пешачење, mountaineering и други спортски и секојдневно носење.Телото обликување : Оваа 2-парче лесна фитнес одговараат, има супер еластичноста и стисливост, се крие вишокот на масти маса и не ќе бидат изложени.Се разбира, тоа исто така може да обезбеди поддршка за вас, ги колковите круг и да се направи што повеќе тенок и секси.Имаме прегледано стоката пред породувањето за да се намали дефект стапка, но штета неизбежно ќе се случи за време на транспортот.Ако постои било каква штета, можете да одберете да го замените или враќање во целост.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Сега ве молам, продавница среќно!.Добредојдовте на BABABA продавница продавница.Ние ќе ви даде најдобра услуга.За детали на стоката, ве молиме видете ја опис на стока.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката