• Новак
Банер QS18VP6AF100 Светот Грав Прилагодливи Областа Сензор, Видливи Црвени LED, Составен Кабел, PNP Излез Тип, 100mm Опсег, 4 Жици, 2m Должина на Кабел

Банер QS18VP6AF100 Светот Грав Прилагодливи Областа Сензор, Видливи Црвени LED, Составен Кабел, PNP Излез Тип,

DEN 167.52
Производот е достапен

Достапност

Банер инженеринг произведува и дистрибуира фото очи, сензори, безбедност прекинувачи, и други слични производи за индустриски и автоматизација на процесите.Компанијата, основана во 1966 година, е со седиште во Минеаполис, MN.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката