• Новак
GAOLEI Сина Светлина Блокирање Екран Заштитник Панел за 32-75 Инчи ТВ, Матирано Анти-Отсјај/Анти Нула/Dustproof Филтер Филм за Остар, Sony, Samsung, Hisense, LG Итн

GAOLEI Сина Светлина Блокирање Екран Заштитник Панел за 32-75 Инчи ТВ, Матирано Анти-Отсјај/Анти Нула/Dustproof

DEN 1679.76
Производот е достапен

Достапност

Грижата За Очите На Семејството И Децата, Спречување На Миопија.24 mm Features:√ Ултра Јасно Екран Заштитник.Блокови Штетни Bluelight помеѓу 400nm~450nm.√ Нула слој, кој го штити вашиот ТВ од Дете и домашни Миленици.Ве молиме мерка на следење и внатрешна екранот пред купување, со исклучок на рамката.(на сјајот не може да бидат целосно отстранети).Погоден за LCD, LED, 4 K OLED и QLED HDTV Прикажува и Криви Екрани.Specifications Material : Три Слоеви PETColor : Сина Light Thickness : 0.По ТВ филмот е целосно во прилог на екранот, отстрани надворешниот слој. ★ Анти-Сина Светлина : Екран Заштитник Панел Најдобрите Анти Сино-Светлина оптички одделение производ.Анти-Сина Светлина ТВ Екранот Protector After филмот беше во прилог на ТВ, на светлината стана мека, сликата е јасно, и на очи се чувствува многу удобно.√ Анти-Отсјај.√ Филтрираат Сина Светлина.На ТВ заштита филмот е заштитена од две други транспарентен филмови во средината.Штити гледачот од штетната Сина Светлина; го Штити ТВ/ Monitor display од случајно оштетување/ гребнатини и отпечатоци од прсти. ★ Широко се Користи : анти-сина светлина заштитник, многу погодна за кратковидост,студентите, канцеларијата на работниците, социјалните медиуми зависници, онлајн гејмери, мода љубовници, итн.√ Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Исто така погоден за криви екрани. Чистење е важно екран заштитник ќе дојде со брише и спреј за шишиња, ве Молиме бидете сигурни да темелно се чисти вашиот монитор пред почитување на filter2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката