• Новак
Дона Остри Кралот Сет Постелнина - 3 Дел - Мечка Панели Ложа Ватенка Сет со Кралот Ватенка и Кралот Перница Шамс - Машина Перат

Дона Остри Кралот Сет Постелнина - 3 Дел - Мечка Панели Ложа Ватенка Сет со Кралот Ватенка и Кралот Перница Шамс

DEN 4752.00
Производот е достапен

Достапност

Кралот ватенка сет вклучува 1 taupe, маслинесто зелена, јаглен, бела и боја на слонова коска кралот ватенка 110" x 96" и 2 кралот перница шамс 20"x 36".Оваа taupe, маслинесто зелена, јаглен, бела и боја на слонова коска ватенка одговара на кралот големина кревети.Оваа ватенка постелнина поставите има покритие што е полиестер и пополнете е полиестер и памук.Нашите современи постелнината е совршен за секоја куќа, стан, куќа, или жалба.Грижа Инструкции : Машина за миење ладно одделно за нежно циклус.Собори сува.Не кајгана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката