• Новак
WHZ 4 Скала за Мерење на Стап EUR/US/Japan/HK Прстен Мерач Метал Прст Sizer Алатка Мерка

WHZ 4 Скала за Мерење на Стап EUR/US/Japan/HK Прстен Мерач Метал Прст Sizer Алатка Мерка

DEN 810.72
Производот е достапен

Достапност

4 Скала за Мерење на Стап EUR / US / JAPAN / HK Прстен Мерач Метал Прст Sizer Алатка Мерка.Флексибилен и лесен - ги штити против намалувањата и гребнатини.Направени од најдобрите материјали, вклучувајќи квалитет на алатки, куки и материјали.Тоа е лесно да се работи во било која позиција и има широк спектар на апликации. 250 V, 500 V и 1000 V тест напон, тестер на изолација.WHZFeatures1. Ова е нова метал прст мерач 2. Ова е голема за да им даде на клиенти или акции вашата продавница и да се заштедат пари 3. Мерење прстен се држи со 4 големината стандарди 4. Со овој прст мерач ти никогаш не ќе мора да се погледне за мерач повторно 5. 4 Скала прстен мерење стап : ЕУР / US / JAPAN / HK Големина 6. Одлична за употреба на стаклени витрини 7. Линискиот од една страна да се спречи делкан камен 8. Постојат EUR / US / JAPAN / HK тип мерење на стап. 9. Постои никаква врска помеѓу големината на прстенот и големината на стап.Прстените се користи за да се тестираат, големината на прстот, додека големината на стап е вашиот прстен големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката