• Новак
FansQ Видео Врата 8 9 HD Следи Видео Врата Спогодба Колекции Систем со IR Ноќ Верзија Широк Агол AHD 1080P Видео Камера,Поддршка Далечинско Отклучување,Следење,Снимање,Слика

FansQ Видео Врата 8 9 HD Следи Видео Врата Спогодба Колекции Систем со IR Ноќ Верзија Широк Агол AHD 1080P Видео

DEN 1286.40
Производот е достапен

Достапност

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го поставите на движење откривање на осетливост врз основа на вашата потреба.Во преполната средина, препорачливо е да се постави "Движење откривање Чувствителност' како 'Низок' на тој начин да го продолжите траењето на батеријата и да се избегне премногу нарушување. 9 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,резолуција : 1024*600,Поддршка 8 корисници на интернет ги видите во исто време.Анти-оксидација и носат-отпорни, надворешна единица, со дожд-осигурување, ѕидот за инсталација повеќе пригоден, водоотпорен Ниво на IP65. Поддршка лозинка,500 отпечатоци од прсти,500 Лице за Препознавање на отклучите ,Поддршка Вила тип и стан програмирање Компатибилен со DC 12 V електрично заклучување (не се вклучени).AHD 1080 P HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камерата за Поддршка на RJ45 кабел или безжични wifi се поврзете Со IR ноќ визија.Со долг домет на Wi-Fi конективност и двонасочна гласовни повици, оваа врата камера ви овозможува да видите и да разговара со оној кој е тоа во врата и исто така ви овозможува да се слушне она што се вели.Се е во вашата рака само со телефонот.-Главната функција : лесно installation Remote unlock Phone monitoring APP далечински conversation Two-начин глас intercom Million HDInfrared ноќ vision Remote capture Motion откривање на алармот, АПЛИКАЦИЈА во реално време за потсетник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката