• Новак
Креативни Декоративни Кука Цврсто Дрво Ѕид Закачалка Облека Кука, Осум Групи на Поврзан Црна/Орев

Креативни Декоративни Кука Цврсто Дрво Ѕид Закачалка Облека Кука, Осум Групи на Поврзан Црна/Орев

DEN 900.00
Производот е достапен

Достапност

Нема повеќе rummaging низ секој агол во вашиот дом за вашиот копчињата, чанти, капи, или палта, секое утро.тие може да бидат добро средена на куките во уредни ред.Мултифункционален Ѕид Монтирани Закачалка Дизајниран за да ги организирате вашите живеат или работат во простор.Идеален за бесење и чување на капи, капути, паричници, итн.Погоден за спални соби, бањи и плакари.Декоративни дома жива атмосфера, едноставен стил, погоден за различни стилови и сцени.Ова не е само една кука, тоа е уметност.Ѕидот Монтирани грб кука е комунални и домот, со својата гроздобер изглед, одлични декоративни за вашата дневна соба, спална соба, плакар, купатило, кујна, entryway, ходникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката