• Новак
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Verykool s401 Аура Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Verykool s401 Аура Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Verykool s401 АУРА за сите тоа го прави.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Verykool s401 АУРА паметен Телефон со San Flash-ТМ.Врз основа на внатрешни тестирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката