• Новак
Злато Дизајнер Стил Кубни Циркони Студ Назад Трендовски Урбани Обетки За Жените Сет

Злато Дизајнер Стил Кубни Циркони Студ Назад Трендовски Урбани Обетки За Жените Сет

DEN 479.52
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА РОДЕНДЕН ЗА ПРИЈАТЕЛ.Еден пар на топла розова ankh обетки, женска dangle обетки, бела накит, рачно изработени накит обетки поставува ќе направи да се charmer и елегантен.ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ НА ЖЕНИТЕ ИЛИ НА МАЖИТЕ Е КОЛЕКЦИЈА НАКИТ.Слични злато, сребро или пирс обетки кристал може да се направи ново во било која слика.Заборавивте за денот на мајката или сестра ти е роденден?Тоа ќе биде добра идеја за подарок мали чувствителни или обетки кристал.За ДА ДОДАДЕТЕ СЛИКА ЛЕСНИ НАКИТ : обетки за жените, обетки сетови, уво studs карики, студ earring накит или мажи обетки и промена на изгледот целосно!нашите противалергиски накит ќе се игра во нови светла и да стане кул!Секси работи обетки се вреди да се купуваат, кога таа одлучи да се ажурира нејзината гардероба.Еден пар на tassel, гроздобер, злато позлатен, плоштад или пад обетки, едноставна пакет на обетки изгледа одлично со сите видови на повик носи.Најдобро е да се изберат оние прстен се поставува која одговара на вашето расположение, на внатрешен мир.Стилски и убави уникатни обетки за чувствителни уши ќе биде пријатно изненадување за неа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката