• Новак
NCAA Црна Кожа Големи Компјутер Ранец

NCAA Црна Кожа Големи Компјутер Ранец

DEN 5278.32
Производот е достапен

Достапност

Vacquetta кожа.Поместена лаптоп за замрзнување.zippered и велкро затворање џебови.Најлон назад.Топ справи и прилагодливи ремени.Компјутерот Ранец, има една пространа главниот дел со поместена компјутер дел.Пред zip-надолу организатор центар да има место за мобилен телефон, бизнис картичка слотови, ИДЕНТИФИКАЦИЈА и голем отворен џеб.Има пред zip џеб и два страна размавта џебови со Велкро куќишта.На врвот носат справи и прилагодливи рамо ремени обезбеди вршење на options.Најлонска задниот панел се намалува вкупната тежина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката