• Новак
Colcolo Водоотпорен Коса Мустаќи Брада Додатен Пенкало Брзо Маскирна Долго

Colcolo Водоотпорен Коса Мустаќи Брада Додатен Пенкало Брзо Маскирна Долго

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

【Брзо се Создаде Контури】Прво, користете ги сноси shaper да се намали на контури на брада, и потоа да продолжи да боја рамномерно внатрешни работи според саканата форма.Оваа брада додатен пенкало ќе ви даде нов изглед. - Природен Изглед : боја на брада додатен пенкало целосно одговара на вашата природна брада боја.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.На неуредна брада повеќе нема да биде дел од вашиот живот.Овој сет е удобен за носење, својата мека додатен пенкало е погоден за сите видови на бради, обезбедување на професионално искуство. - Анти-пот и Удобен : Оваа група е анти-пот и долготраен, што нема да се промени или да слабее поради пот или дожд.39in - Брада Стил чешел : 17.

Декларирани спецификации

- Color:
Black
- Pen:
about 16x0.9cm/6.30x0.35in
- Brush:
about 14x1cm/5.51x0.39in
- Beard Styling comb:
17.3x5cm/6.81x1.97in
Package Includes:
1x Double-ended Beard Filler Pen :
1x Brush :
1x Beard Styling Comb :
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Please allow slightly 0-1cm difference due to manual measurement. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :

Комплементите на стоката