• Новак
Bvlgari се Зголеми Goldea од Страна на Bvlgari за Жените - 1.7 Оз Edp Спреј, 1.7 Оз

Bvlgari се Зголеми Goldea од Страна на Bvlgari за Жените - 1.7 Оз Edp Спреј, 1.7 Оз

DEN 2157.60
Производот е достапен

Достапност

Лансиран од страна на дизајн на куќа на bvlgari.Оваа флорални вуди мошус мирис има мешавина од роза, сандаловина, мошус, бергамот, јасмин, праска, peony, ванила, и калинка белешки.Се препорачува за романтични носат.Секојдневна употреба на производот.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Bvlgari.Оваа флорални вуди мошус мирис има мешавина од роза, сандаловина, мошус, бергамот, јасмин, праска, peony, vanila, и калинка белешки белешки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката